بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  10
بازدید امروز : 1.206
بازدید دیروز : 2.150
تعداد کل بازدید :  25115703
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
باور نکردنی ترین امتیازهای ساده ترین شیوه کاهش وزن در جهان!

باور نکردنی ترین امتیازهای ساده ترین شیوه کاهش وزن در جهان!

  سامانه تغذیه هوشمند با اعتقاد به هوشمندی فوق العاده بدن انسان، و احترام به شکوه و عزت بلند روح انسانی، برنامه خود را طراحی کرده است. لذا استفاده از شیوه های جاری لاغری را نوعی تحقیر شأن و منزلت انسان میداند که با استفاده از یکسری ابزارها، تکنولوژیها، دستورالعمل های و مواد خارجی، می خواهند روح وشعور انسانی را به بند کشیده و جسم او را تحت شکنجه و محرومیت، لاغر سازند!!!!!

  

  

    در سامانه تغذیه هوشمند، با همه نسخه های رژیم های غذایی و دستورالعمل های گزنده، تلخ، مسموم و ویرانگر آنها خدا حافظی کنید. رژیم های غذایی چاق شدن را به شما آموزش می دهند و البته در این کار متاسفانه موفق هم شده اند. و اکنون اگر میخواهید بیش از این چاق نشوید، نه فقط دستورات و نسخه های رژیم های غذایی را به سطل آشغال بیاندازید، بلکه ذهن تان را از هرچه دستور رژیمی شستشو دهید.

 تفاوتی نمی کند که شما هم اکنون 5 کیلو اضافه وزن دارید یا 100 کیلو، فرقی نمیکندکه چربی های ذخیره شده در شکم و باسن و پهلوهای شما مربوط به دوران نوجوانی تان می باشد یا در همین یکی و دو سال اخیر آنها را انبار کرده اید، سیستم تغذیه هوشمند قادر است چربی های کهنه و نو شما را مانند برفی درمقابل آفتاب تابستان ذوب سازد. فقط چیزی که لازم است ذهن باز برای لذت بردن از زندگی است بجای شکنجه دادن خویشتن! چون رژیم های غذایی به اکثر ما تعلیم داده اند که فقط با محرومیت، گرسنگی کشیدن و عذاب دیدن و رنج بردن می شود، لاغر شد. ولی باور کنید که این دستورات دروغ و کذب محض هستند!

برای لاغر شدن نسخه حقیقی و واقعی این است:

بخورید، بیاشامید، لذت ببرید و لاغر شوید! حتی اگر باور ندارید ولی کافیست برای مدتی عمل کنید.

  

 

 زندگی خود را دو کفه ترازو بدانید که 3 ماه آن دریک کفه و مابقی عمرتان(هم گذشته هم آینده) در کفه دیگر آن  قرار دارد. آیا می خواهید یک معامله پرسود، شیرین و تجربه ای ماندگار و فراموش نشدنی برای زندگی آینده خود انجام دهید. آیا حاضرید طی سه ماه بدون حتی لحظه ای گرسنگی کشیدن، با خوردن و آشامیدن از لذیذ ترین غذاهایتان برای همیشه از چنگال چربی ها رهایی یابید؟! این فرصت هم اکنون درخدمت شماست. شما درطول مدت كوتاهی نه فقط خواهيد فهميد چقدر می شود راحت و زیبا لاغر شد، بلکه متوجه خواهید که چقدر در گذشته به خودتان و به بدن تان ظلم کرده اید و عذاب کشیده اید؟!!!

 

 

   اين سيستم در مدت کوتاهی که ایجاد گردیده و تقدیم علاقمندان این سایت شده است،  به افرادي كمك كرده است كه در رعایت و پایبندی به دستورات و برنامه های (نسخه های شکنجه) رژيم هاي غذايي کاملاً شکست خورده، درمانده، نومید و به مرحله حتی خودکشی رسیده بودند! اکنون با اجرای تکنیک های کاملاً ساده و لذت بخش تغذیه هوشمند ضمن کاهش وزن، از چنگال نگرانی ها، تشویش های ذهنی و نومیدی  و یاس نجات یافته و برخی از این عزیزان  تجربه خودشان را در خدمت آگاهی و انتخاب درست شما قرار داده اند. لازم به یاد آوریست که بسیاری از این افراد از میان پزشکان و متخصصان خارج و داخل کشورمان هستند که اعتبار معجزه آسا و شگرف این شیوه را تایید و تصدیق می کنند و شما میتوانید آسوده خاطر و بدون نگرانی ازتکنیک های و اصولی پیشنهادی تغذیه هوشمند پیروی کنید. (لطفاً نظرات اعضاء را مطالعه فرمائید)

 

    تغذیه هوشمند، هرگز هرگز برای سلامتی شما ذره ای تهدید و خطر ندارد! چون نه دستور رژیمی می دهد که باعث محرومیت جسمی و ذهنی بشود، نه قرص و دارو می خورید، نه از دستگاههای تولید شوک الکتریکی سرطان زا استفاده می کنید، نه مواد شیمیایی خاصی را بکار می گیرید، نه از بالن گذاشتن  و باندینگ کردن و لیپولیز و لیپوساکشن کردن وغیره خبریست که باعث صدمه به جسم و جان و روح تان بشود.

  

 

این شیوه میتواند به شما که واقعاً قصد دارید، جلوی پیشروی بیشتر اضافه وزن خود را  بگیرید و نگذارید بیشتر از این چاق شوید، یک نسخه سحر آمیز و معجزه گر است. شما میتوانید با آسودگی خاطر از چاق شدن و اضافه وزن بیشتر هر غذایی را که در این دنیا دوست دارید و دلتان می خواهد بخورید و لذت ببرید. این شیوه کاهش وزن، یک سیستم پیش گیری کننده از چاقی و اضافه وزن به حساب می آید. اگرمیخواهید درآینده خودتان و یا فرزندانتان دچار چاقی و اضافه وزن نشوید،  مدل روانشناسی و کنترل درونی کاهش وزن، بهترین راه کار را پیش پای شما قرار میدهد.شما قادر خواهید شد با یادگیری تکنیک های این سامانه، و آموزش تدریجی و نامحسوس آن به عزیزان و فرزندان تان، جلوی چاقی آنان را در آینده بگیرید، بدون اینکه نیاز باشد غذاها و خوراکی های محبوب خودتان و مورد علاقه فرزندانتان را تغییر بدهید و به آنها خوردن چیزی های را تحمیل کنید که تمایلی ندارند.  

 

    دراین سیستم لاغری همچنین برای پرورش ذهن ناخودآگاه یا ناهوشیار شما، آموزش ها و تعلیمات  روانشناسی ویژه ای فراهم گردیده است که توانایی شما برای غلبه بر عواطف و احساسات منفی چند برابر می شود، بطوریکه با استفاده از تکنیک های روانشناسی قادر خواهید شد طی فقط چند دقیقه هجوم ویارهای نیرومند و مرد افکن را تحت کنترل  و مدیریت خودتان درآورید و از خوردن غذای اضافه خودداری نماید. به این ترتیب نیازی نخواهد بود که با ریختن داروهای شیمیایی خطرناک و سرطان زا به معده خودتان، بخواهید جلوی اشتهای کاذب و یورش هوس ها را بگیرید.

 

     نسبت به شخصیت، توانمندیها و قابلیت های فردی تان نگرش و احساس کاملاً متفاوتی پیدا خواهید کرد. احساس خرسندی و خوشحالی از زندگی، دنبال کردن سبک زندگی سالم بخشی از تغییرات و نتیجه واقعی شما در این شیوه کاهش وزن خواهد بود.


 

 برای ورزش کردن نیاز نیست شرشر عرق بریزید، بدن خودتان را خسته سازید و یا وزنه های سنگین بلند کنید، ساعت ها روی تردمیل هن هن کنید، من در تغذیه هوشمند حقيقت مربوط به ورزش و تحرک جسمی را به شما خواهم گفت و تکنیک های ساده و معمولی برای فول شارژ کردن متابولیسم تان را خواهید آموخت، اگر میل و انگیزه ای برای ورزش ندارید با استفاده از تمرینات و برنامه های روانشناسی به سهولت قادر خواهید شد میل به تحرک و تمرین و ورزش را درخودتان تقویت سازید.

 

در سامانه تغذیه هوشمند، برنامه تغذیه سالم بجای رژیم غذایی به شما معرفی خواهد شد که اساساً فقط جهت اطلاع و آگاهی شما از آخرین هرم غذایی استاندارد و بین المللی می باشد، نه یک نسخه رژیمی برای لاغری


 

سامانه تغذیه هوشمند، همه فرصت های لازم و ضرری برای پیش گیری از چاقی، لاغرشدن و لاغر ماندن، بستن و مسدود کردن راه چاقی و اضافه وزن بیشتر را برای شما فراهم نموده است. همه چیز برای رهایی از چربی ها فراهم گردیده و اکنون وقت تصمیم گیری شماست، یا همچنان با نومیدی و تردید این سایت را ترک می کنید و سراغ شیوه های بی ثمری می روید که جهان را اشغال کرده اند، و یا با اندکی جستجو در مقالات و استدلالهای ارائه شده راجع به این شیوه، برای آینده خودتان و عزیزان تان به یک تصمیم گیری درست دست می زنید.

 

  حلقه مفقوده این شیوه زیبا و لذت بخش لاغری وقتی کامل گردید که توانستیم با طراحی و نوشتن برنامه ای ویژه آنرا برای دست یابی تمامی علاقمندانش مهیا سازیم. اکنون ما تکنولوژی ارتباطی اینترنت را بخدمت گرفته ایم و به درون منزل و محل کارشما آمده ایم، و آماده ایم درهرکجای این کره خاکی که باشید، ادعاهایمانرا اثبات کنیم:

- بدون حتی تحمل دقیقه ای گرسنگی کشیدن، لاغر شوید و لاغر بمانید

- هر غذایی را که در این جهان دوست دارید، بخورید و لاغر شوید

- از چاق شدن خود و فرزندان تان در آینده جلوگیری یا پیش گیری کنید

- جریان چاقی و اضافه وزن فعلی خود را برای همیشه متوقف سازید

- تجربه شیرین  و لذت بخش لاغری دائمی و بدون برگشت را، بطور حقیقی برای اولین بار در زندگی تان تجربه کنید.

 

فقط یک ماه  آموزش و تمرین رفتار تغذیه ای سالم

=

یک عمر آسایش جسم و جان

در این مورد:

«کانال خوش اندامی و لاغری دائمی»

 
  • 1
  • 2
  • 3
  • منتظر بمانید
نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||